Brazilský keratin

Brazilský keratin je čistě přírodní produkt, používaný v Čechách teprve třetím rokem. Je to nechemický přípravek obsahující keratin určený k regeneraci a tvarování vlasů, primárně k dlouhodobému narovnávání vlasů.

Molekuly keratinu pronikají zažehlováním speciální titanovou žehličkou, do vnitřní složky vlasu a opravují jeho poškození. Výsledky jsou zjevné ihned po aplikaci.

Keratin je organická látka, která je kromě jiného, základní složkou lidského vlasu. Dodává mu pevnost, lesk a komplexní ochranné vlastnosti zevnitř i zvenčí a především hlubokou a dlouhodobou regeneraci vlasu.

Doba trvanlivosti po aplikaci keratinu je od 3 do 6 měsíců. Brazilský keratin v našem salonu aplikuje kadeřnice k této práci vyškolená a certifikovaná, což je velmi důležité, protože jsou salony, které tuto službu nabízejí, ale jen velmi málo z nich, dosahuje špičkové kvality a to také z toho důvodu, že jen speciálně vyškolená kadeřnice, může nakupovat keratin od výhradního distributora pravého brazilského global keratinu.
Ceník aplikace brazilského keratinu
Velmi krátké vlasy 1000,-
Polodlouhé vlasy 1500,-
Délka vlasů více než po ramena 2500,-
Vlasy dlouhé 3500,-
individuální délka vlasů individuální cena